Konkurs ! Noworoczny Koncert Wiedeński

KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!!!
Starujemy dla was z kolejnym obiecanym konkursem Noworocznym , tym razem dzięki uprzejmości Agencji Tomczyk Art mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na Noworoczny Koncert Wiedeński w Opolu, który już 7 lutego w Filharmonii Opolskiej – bilety są na godzinę 17.00.
Zadanie konkursowe jest bardzo proste wystarczy napisać dlaczego to zaproszenie powinno trafić w wasze ręce . Odpowiedzi należy wysyłać do 14 stycznia do godziny 23:59 na adres kunicki.dtv24@gmail.com ,laureat zostanie wybrany 15 stycznia 2022 roku i poinformowany o wygranej. Jeżeli nie uda wam się wygrać a chcecie pojawić się na koncercie to zachęcamy do zakupu biletów. Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na fb i śledzenia naszej strony w Nowym Roku czeka na was sporo konkursów i dużo ciekawym materiałów i relacji.
Noworoczny Koncert Wiedeński w Filharmonii Opolskiej już 7 lutego 2022 roku o godz.17:00
NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI – KLASYKA WIEDEŃSKA W NOWOCZESNYM WYDANIU
Gwiazdorska obsada, balet, orkiestra, przepiękne głosy które zachwycają publiczność w każdym wieku! Znakomite widowisko dla całej rodziny. Noworoczny Koncert Wiedeński to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą również najmłodszych widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca – Johanna Straussa. U nas nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!
Podczas koncertu wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień
z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.
Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne spektakle pt. Koncert Wiedeński w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko.
Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Kraina uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”, polkę „Tritsch- Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”.
W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Straussowskiej Orkiestry Kameralnej wykonującej to niezwykłe widowisko. Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Przeniesiemy państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie jak choćby „Wielka sława to żart”, czy „Usta milczą dusza śpiewa”.
Koncert wiedeński to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem! U nas nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek
i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka nie zna granic. Jako pierwsi w Polsce na tak szeroką skalę promujemy wiedeńską muzykę operetkową, a także największe przeboje mistrza Johanna Straussa.
BILETY:
Sklep Muzyczny RAGTIME – Opole, ul. 1 Maja 19 (oficyna)
BILETY ONLINE:
http://kbq.pl/66313

Scroll to Top