KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!!!


Polecamy zakup biletów ale już dzisiaj staruje u nas konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze zaproszenia na 30 kwietnia 2023 roku na spektakl we Wrocławiu o godzinie 19:00 ufundowane przez organizatora koncertu firmę Pracownia Muzyczna Muzykon.
Co zrobić aby mieć szansę na zaproszenia ? Sprawa jest prosta – napisać z kim pójdziesz na spektakl i dlaczego z tą osobą oraz przekonaj nas , że to Ty jesteś tą osobą ,która powinna pojawić się na spektaklu . Na Wasze odpowiedzi czekamy pod e-mailem: kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 29 kwietnia 2023 do godz.11:59. Laureaci zostaną wyłonieni i poinformowany o wygranej 29 kwietnia po godzinie 12.00 a bilety zostaną wysłane na e-mail. Aby być na bieżąco z konkursami i informacjami wystarczy polubić nas na fb przy wyborze laureatów będzie to również dodatkowy argument. Prosimy również o napisanie w treści e-maila Balet Wrocław.Jeżeli nie uda wam się wygrać cały czas można kupić bilety a już niebawem u nas konkurs z zaproszeniami na koncert w Częstochowie.
Gregorian Grace – w marcu ruszyła Polska Trasa Koncertowa 2023 z nowym repertuarem.
Polski zespół Gregorian Grace (nazywany nie raz Polskimi Gregorianami) po serii koncertów w Niemczech, Danii i Holandii wrócił do kraju, aby przenieść widzów w świat chorału gregoriańskiego swoim unikalnym brzmieniem w zupełnie nowym repertuarze! Wsłuchując się w tę piękną harmonię dźwięków będzie można podziwiać starodawne melodie oraz harmonię współbrzmienia różnych stylów i gatunków muzycznych: obok autentycznej i tajemniczej chorałowej muzyki średniowiecza, której poświęcona będzie część rozpoczynająca koncert, zaprezentowane zostaną światowe hity pop, blues i rock, takie jak Ameno, Hallelujah, Sound of Silence oraz wiele, wiele innych (niekiedy naprawdę zaskakujących). Przeboje połączone z mistycznym śpiewem gregoriańskim staną się tego wieczoru prawdziwymi dziełami sztuki!
Wystąpią śpiewacy polskiej sceny muzycznej związani z największymi ośrodkami sztuki w kraju i za granicą, dzięki którym można będzie zanurzyć się w całej palecie barw ludzkiego głosu: od wysokich wokaliz głosem białym, poprzez delikatny kontratenor, aż do tajemniczego, głębokiego basu. Wyobraźnię widzów pobudzą dodatkowo wirtuozowskie improwizacje zespołu instrumentalistów live: skrzypce elektryczne, klarnet, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, instrumenty perkusyjne oraz oryginalne instrumentarium średniowiecza!
Koncert Gregorian Grace to niepowtarzalna okazja do tego, aby zanurzyć się w gregoriańskiej delikatności głosu i poznać uroki średniowiecznego brzmienia, a także odkryć znaną już sobie muzykę na nowo. To po prostu trzeba przeżyć!
Polska Trasa Koncertowa 2023 to aż 33 koncerty na terenie całego kraju, zarówno w mniejszych ośrodkach jak i w największych polskich salach koncertowych.
Już 30 kwietnia aż dwa koncerty we Wrocławiu: zapraszamy na 15:00 oraz 19:00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław! 12 maja zaś koncert w Sali Koncertowej Filharmonii Częstochowskiej.
Tego nie można przegapić!
Bilety na to wydarzenie oraz pozostałe koncerty polskiej trasy koncertowej Gregorian GRACE dostępne są online:
Kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/baza/10044/Gregorian+Grace/
Biletyna.pl: https://biletyna.pl/koncert/Gregorian-Grace
Eventim.pl: https://www.eventim.pl/artist/gregoriangrace/

Scroll to Top