IMPART zaprasza – Letnie brzmienia

Trasa koncertowa Letnie Brzmienia 2022
WROCŁAW: LETNIE BRZMIENIA NA PLACU PRZED IMPARTEM
Plac przed Impartem, ul. Mazowiecka 17, Wrocław

24.07, godz. 20:00 – Sobel
29.07, godz. 20:00 – sanah [koncert przeniesiony na Plac Wolności]
12.08, godz. 20:00 – Ania Dąbrowska
14.08, godz. 19:00 – Jakub Skorupa, godz. 20:00 –Vito Bambino
20.08, godz. 19:00 – Anieli, godz. 20:00 – Nosowska
21.08, godz. 20:00 – MROZU x Welcome Sessions
26.08, godz. 20:00 – Artur Rojek
27.08, godz. 20:00 – Kuba Badach
28.08, godz. 19:00 – Ania Leon, 20:00 – Zalewski
2.09, godz. 20:00 – Mrozu
3.09, godz. 20:00 – Kaśka Sochacka
4.09, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

SOBEL
Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Rok później longplay „Pułapka na motyle” szybko zyskał status poczwórnej platyny! Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.


SANAH
sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. Zauważona została w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. W 2020 r. wydała swój debiutancki album “Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znalazły się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.
ANIA DĄBROWSKA
To artystka, z którą wszyscy zawsze bawią się świetnie. Ania Dąbrowska to niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop. Każdy z jej z dotychczasowych albumów studyjnych pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została licznymi Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni czy Andrzej Piaseczny. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Jej dorobek studyjny zamyka album „Dla naiwnych marzycieli” z 2016 r.


VITO BAMBINO
Od 2 roku życia mieszka w Leverkusen w Niemczech. W 2012 r. ukończył szkołę teatralną. Podczas studiów grywał role na deskach teatrów w Wuppertalu, a po ich ukończeniu rozpoczął regularną grę w niemieckich produkcjach filmowych. Początek jego drogi muzycznej to rok 2003 i późniejsze działania z zespołem Bitamina, z którym wydał 5 płyt. W 2020 r. wydał solową płytę „Poczekalnia”. Udziela się gościnnie na wielu produkcjach m.in. z sanah, Rasmentalizm, Quebonafide, Pauliną Przybysz, Dawidem Podsiadło. W tym roku wspólnie z Natalią Szroeder wydał singiel „Późne godziny”.

JAKUB SKORUPA

Pochodzący ze Śląska wokalista, gitarzysta i autor tekstów Jakub Skorupa pojawił się na polskiej scenie muzycznej z początkiem 2021 r. Wydał wtedy debiutancki utwór „Pociągi towarowe”, później nagrodzony 3. miejscem w plebiscycie „Gazety Wyborczej” Sanki 2021. W marcu tego roku ukazał się jego debiutancki album „Zeszyt pierwszy”. Jakuba można było posłuchać na żywo przed jednym z koncertów happysad oraz na krótkiej solowej trasie na początku tego roku.

NOSOWSKA
Skromna i unikająca tłumów artystka dominuje na polskiej scenie muzycznej od 30 lat. Jest wybitną tekściarką, wokalistką, a także autorką bestsellerów. Zdobywczyni wielu nagród, w tym Fryderyków, nagradzana za muzykę tworzoną wspólnie z zespołem Hey oraz solowe projekty. Rok 2018 u Nosowskiej okazał się przełomowy – w maju ukazała się jej debiutancka powieść „A ja żem jej powiedziała…”, a w październiku 2018 r. płyta „BASTA” – mocna i bezpośrednia, a momentami brutalna. We wrześniu 2020 do księgarni trafiła druga książka Nosowskiej, „Powrót z Bambuko”.
MROZU

Muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent – Mrozu to artysta pełnowymiarowy. Przysłuchując się jego utworom trudno nie odnieść wrażenia, że za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energia, optymizm i dystans – to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. Mrozu ma na koncie pięć albumów studyjnych, szósty – „Złote Bloki” – ukazał się 1 kwietnia. To na tym krążku znajdują się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto”, czy luzacki, równie porywający „Galacticos”.

ARTUR ROJEK
Artur Rojek to lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. W 2014 r. ukazała się jego solowa płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Pochodzą z niej single „Beksa”, „Syreny” i „Czas Który Pozostał”. Wydawnictwo pokryło się dwukrotną platyną, a płyta otrzymała Fryderyka w kategorii Album Roku – Pop. W 2020 r. wydał album „Kundel”, który promują single „Sportowe życie” oraz „Bez końca”. W marcu 2022 r. pojawił się gościnnie w utworze Sanah „Tęsknię sobie” z płyty „Uczta”.


KUBA BADACH
Wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 r., nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 r. rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii „Wokalista”. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny rozrywkowej, takimi jak Kayah, Robert Janson, Ania Szarmach, Dorota Miśkiewicz, Carrantuohill czy Grzegorz Kapołka. Nagrywał też ścieżki dźwiękowe do filmów, w tym do Ławeczki Macieja Żaka i polskiej wersji językowej filmu animowanego Droga do El Dorado.


ZALEWSKI
Krzysztof Zalewski to człowiek orkiestra. Przełomem w jego twórczości to wydana w 2016 r. płyta „Złoto”, która przyniosła przebojowe „Miłość, Miłość” i „Polsko”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”, z którą w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków wyruszył w trasę koncertową po klubach i filharmoniach. W 2020 r., po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof powrócił z nowym albumem „Zabawa” promowanym tytułowym utworem oraz singlem „Annuszka”. Zalewskiego można też oglądać na kinowych ekranach, m.in. w filmie „Bo we mnie jest seks” i „Piosenki o miłości”.
IGO

IGO, czyli Igor Walaszek to postać doskonale znana miłośnikom polskiej muzyki elektronicznej. Po setkach koncertów zagranych przez ostatnie 12 lat z Clock Machine i Bass Astral x Igo, Igor Walaszek postanowił zadebiutować na scenie po raz kolejny. Tym razem ze swoim solowym materiałem. Na początku tego roku ukazał się pierwszy solowy singiel artysty – „Helena”, który mocno przypadł do gustu fanom artysty. IGO jest nie tylko wokalistą. W 2016 r. razem z Filipem Jarzęckim założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Iglo Records.

KAŚKA SOCHACKA
W 2019 r. zdobyła serca słuchaczy debiutancką EPką „Wiśnia EP”, a w 2021 r. wydała album „Ciche dni”, który przyniósł jej jeszcze większą rozpoznawalność, tysiące fanów i dziesiątki wyprzedanych koncertów. Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem, która jest autorką wszystkich swoich kompozycji muzycznych. Nad debiutanckim albumem pracowała z Agatą Trafalską i Olkiem Świerkotem, a na płycie pojawił się duet „Boję się o Ciebie” nagrany z Vito Bambino oraz „Dla mnie to już koniec” z Kortezem.


KWIAT JABŁONI
Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Zespół może się poszczycić licznymi współpracami m.in. z T.Love, Ralphem Kamińskim, Julią Pietruchą czy Miuoshem. Ostatnie nagranie to współpraca z sanah. Utwór „Szary Świat” znalazł się na najnowszym albumie artystki.

Scroll to Top