KONKURS!!!!!!!


Kolejny konkurs dla was dzisiaj do wygrania 1 podwójne zaproszenia na Tribute to Dirty Dancing – 21.10.2023 Opole w Stegu Arenie który już 21 października 2023 roku. Wystarczy tylko napisać do nas e-maila na adres kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 21 października do godz.11.59 i opisać w nim który utwór bądź ścieżka dźwiękowa z filmu jest twoją ulubioną i dlaczego? Laureat zostanie wybrany i poinformowany 21 października po godz.12:00 a bilety zostaną wysłane na e-maila.Fundatorem zaproszeń jest firma Visual Production. Polecamy również polubienie naszego fanpage fb bo szykujemy dla was kolejne konkurs jak i firmy Visual Production bo pojawia się tam sporo muzycznych wydarzeń oraz innych ciekawych imprez.

Promocja !

TYLKO W DNIACH 20-21.10.2023 KUP BILETY 15% TANIEJ. WPISZ KOD: DIRTY15

21.10.2023 OPOLE
GODZINA 18:00
STEGU ARENA
BILETY: OD 99 ZŁ
Dostępne są na stronie: https://visualproduction.pl/kup-bilet/bilety-tribute-to-dirty-dancing-21-10-2023-stegu-arena/?fbclid=IwAR2DIeAOJ2tdIyu8Uajc7riqW_umI1zMthdJWx_SysnW9rzUbjOR8Tj2cZQ
Informacje
Zapraszamy na wyjątkowe muzyczno-taneczne show, które w nowej multimedialnej odsłonie przeniesie was w klimat kultowego filmu „Dirty Dancing”.
Miłosna historia niepozornej dziewczyny Frances „Baby” Housman i uzdolnionego instruktora tańca Johnny’ego Castle ponownie poruszy widzów.
Zaskakujące podejście do zaprezentowania przebojów i scen z filmu z udziałem blisko 30 osób na scenie: tancerzy, Dirty Bandu, wokalistów oraz projekcją specjalnie przygotowanych animacji i zdjęć na ekranach LED sprawią, ze staniecie się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Tribute to Dirty Dancing to perfekcyjne układy taneczne, największe przeboje z filmu, multimedialna projekcja oraz lekka i przyjemna fabuła inspirowana filmem.
Zapraszamy na wieczór pełen tańca, doskonałej muzyki, radości i wzruszeń.
Występują:
Dirty Band w składzie:
– Karolina Kończal – vocal
– Jacek Ciepliński – vocal
– Jacek Kotlarski – vocal
– Maciej Gwoźdź – trąbka
– Kuba Marciniak – saksofon
– Maciej Kołodziejski – puzon
– Michał Pietrzak – gitara
– Michał Kwapisz – gitara basowa
– Piotr Matuszczyk – instrumenty klawiszowe
– Grzegorz Siek – instrumenty perkusyjne
– Piotr Kończal – perkusja
oraz zespół wyjątkowych tancerzy.
Czas trwania: 1h 40min

Scroll to Top