ABBA na Dzień Kobiet-konkurs

ABBA 99 – najlepszy w Europie tribute show zespołu ABBA na Dzień Kobiet!

W 1982 roku zespół ABBA rozpadł się, pozostawiając miliony fanów w nieutulonym żalu za wspaniałą muzyką i cudowną atmosferą na koncertach

Ale Dancing Queen nadal tańczy z ABBA 99 – najlepszym w Europie tribute show kultowego zespołu ABBA !

8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy do Hali Orbita na niepowtarzalny koncert i wspólną zabawę przy nieśmiertelnych przebojach szwedzkiej legendy!

Panowie! Problem z prezentem na Dzień Kobiet dla wybranek serc rozwiązuje się sam!

Panie! Podpowiedzcie swoim parterom, jak chciałybyście spędzić wasze święto!

Liczne przeboje legendarnego szwedzkiego kultowego zespołu ABBA są każdemu dobrze znane. Z piosenkami takimi jak „Waterloo”, „Chiquitita”, „Dancing Queen”, „SOS”,

Agnetha, Annifrid, Benny i Björn podbili listy przebojów na całym świecie.
Liczne nagrody i wyróżnienia oraz dziesiątki złotych i platynowych płyt sprawiły, że kariera ABBA była modelowa. W 1982 roku grupa niestety rozpadła się.
Dekadę później, odradzający się zespół ABBA 99 z Niemiec postawił sobie za cel, ponowne przypomnienie na żywo na scenie, przed publicznością tego niezapomnianego klimatu lat 70. i tych cudownych ponadczasowych hitów zespołu ABBA.

Buty na platformie, rozkloszowane spodnie i błyszczące ubrania znów są absolutnie w modzie! Zespół idealnie wyraża beztroskie podejście do życia tamtej dekady.

Z pewnością możemy o nich powiedzieć, że lubią koncertować, bo widać ich radość ze wspólnego grania na scenie i rewelacyjny kontakt z publicznością. Z muzyczną perfekcją i porywającą energią ABBA 99 gra wspaniałe piosenki ABBA na żywo, a publiczność pozwala sobie na to, by dać się ponieść temu entuzjazmowi.

Dołącz do nas 8 marca , śpiewaj i tańcz razem z nami!
The Dancing Quenn has never ended!

8.03.20 godz.18.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34

Dzień Kobiet 2020
ABBA 99 – The best ABBA Tribute Show in Europe
miejsca siedzące (golden circle – płyta): 120 zł – do 8.02.20, 135 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące (trybuny) : 80 zł – do 8.02.20, 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące/tańczące (płyta): 60 zł – do 8.02.20, 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, goingapp.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Konkurs!!!!!Konkurs!!!!!Konkurs!!!!!
Mamy dla was Cztery zaproszenia na koncert ABBA 99 – najlepszy w Europie tribute show zespołu ABBA na Dzień Kobiet 09.03.2020 o godz.18.00 w Hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 34 we Wrocławiu
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/454431751853130/
Mamy dla was kolejny tym roku konkurs w którym do wygrania są cztery pojedyncze zaproszenia. Aby mieć szanse na wygraną napisz nam który z utworów ABBY jest ci szczególnie bliski. Odpowiedzi należy wysyłać na adres kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 3 marca zwycięzcy zostaną o wygranej poinformowani już 4 marca Dodatkowym argumentem będzie polubienie profilu DTV24 oraz organizatora koncertu i fundatora zaproszeń firmy WrockFest . Jeżeli nie uda Wam się wygrać, to bilety cały czas są w sprzedaży warto również śledzić naszą stronę ,bo już niebawem kolejne konkursy i szansa na bilety.

Scroll to Top