Cleo w Opolu

Zapraszamy Państwa na niesamowity koncert Cleo. Na koncert udostępniona została niewielka pula okolicznościowych pakietów SUPER VIP, która zawiera:

Pakiet Super VIP zawiera:

  • zaproszenie na koncert do Strefy Super VIP
  • uczestnictwo w Meet&Greet (przed koncertem)
  • uczestnictwo w próbie zespołu
  • pamiątkowe zdjęcie z Cleo
  • unikatowy pakiet gadżetów FANowskich

Cleo – trasa koncertowa promująca płytę SuperNOVA
Jako support przed gwiazdą wieczoru pojawi się Natalia Kawalec

Opis;
Trasa promująca płytę SuperNOVA. koncert przenosi słuchacza do świata, w którym nie ma ograniczeń dla brzmień i barw. Cleo odważnie sięga po nowoczesne światowe rozwiązania, jednocześnie pielęgnując sznyt swoich tanecznych przebojów. Twórczyni postarała się, aby jej muzyczna galaktyka była barwna, charakterystyczna i diametralnie odmienna od tego, co słyszymy na płycie „vinyLOVA”.
Cleo zwinnie przeskakuje od syntetycznych brzmień rodem z lat 80., poprzez taneczne housowe produkcje, aż po mięsiste trapowe bity, pokazując przy tym wszechstronność i ogromne możliwości twórczego warsztatu.

Bilety cały czas dostępne pod linkiem
https://kulturairozrywka.pl/cleo-supernova/kup-bilet/39033
Zapraszamy.

WAŻNE !

Występ odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z wypełnieniem 50% publiczności z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa – prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM IMPREZY

Bilet wstępu ważny jest wyłącznie za okazaniem przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia ——> Oświadczenie można pobrać ze strony organizatora

Scroll to Top