„Druga” na Scenie Ciśnień w Capitolu

16 lutego zapraszamy na koncert promujący drugą płytę zespołu Paśko i Co To. W składzie zespołu usłyszymy także artystów Capitolu: Konrada Imielę i Adama Skrzypka oraz Magdę Śniadecką.

Przemek Paśko – biznesmen związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia, w bliskiej znajomości z ludźmi Teatru Muzycznego Capitol, grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Soyki, Raz Dwa Trzy. Bez nadziei na życie z muzyki, oswoił również biegun odległy od sztuki. Odkąd zaproszony został do występu w słynnym wrocławskim Antykabarecie, zaczął pisać własne utwory. Wiele z tych piosenek znalazło uznanie w gronie jego przyjaciół. Zaprosił więc do współpracy muzyków, nagrali płytę, a na cześć trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” zespół otrzymał nazwę „Co To”.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie teatru i online.

Płytę promuje świetny klip autorstwa Marcina Ożoga – twórcy podają kilka liczb: ponad 2400 godzin (10 miesięcy po 8 godzin) pracy, ponad 600 ręcznie narysowanych, podklejonych i wyciętych postaci, 180 szufladek, 10 kg ziemi, 8 paczek nasion, z których wyrosło 3 kg tańczącej zieleniny oraz 2 butelki wina lewitującego w kieliszkach.

Tekst:J.Kiszkis

Scroll to Top