Gregorian Grace Polska Trasa Koncertowa 2023

Gregorian Grace – w marcu ruszyła Polska Trasa Koncertowa 2023 z nowym repertuarem. Polski zespół Gregorian Grace (nazywany nie raz Polskimi Gregorianami) po serii koncertów w Niemczech, Danii i Holandii wrócił do kraju, aby przenieść widzów w świat chorału gregoriańskiego swoim unikalnym brzmieniem w zupełnie nowym repertuarze! Wsłuchując się w tę piękną harmonię dźwięków będzie można podziwiać starodawne melodie oraz harmonię współbrzmienia różnych stylów i gatunków muzycznych: obok autentycznej i tajemniczej chorałowej muzyki średniowiecza, której poświęcona będzie część rozpoczynająca koncert, zaprezentowane zostaną światowe hity pop, blues i rock, takie jak Ameno, Hallelujah, Sound of Silence oraz wiele, wiele innych (niekiedy naprawdę zaskakujących). Przeboje połączone z mistycznym śpiewem gregoriańskim staną się tego wieczoru prawdziwymi dziełami sztuki!

Wystąpią śpiewacy polskiej sceny muzycznej związani z największymi ośrodkami sztuki w kraju i za granicą, dzięki którym można będzie zanurzyć się w całej palecie barw ludzkiego głosu: od wysokich wokaliz głosem białym, poprzez delikatny kontratenor, aż do tajemniczego, głębokiego basu. Wyobraźnię widzów pobudzą dodatkowo wirtuozowskie improwizacje zespołu instrumentalistów live: skrzypce elektryczne, klarnet, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, instrumenty perkusyjne oraz oryginalne instrumentarium średniowiecza! Koncert Gregorian Grace to niepowtarzalna okazja do tego, aby zanurzyć się w gregoriańskiej delikatności głosu i poznać uroki średniowiecznego brzmienia, a także odkryć znaną już sobie muzykę na nowo. To po prostu trzeba przeżyć!

Polska Trasa Koncertowa 2023 to aż 33 koncerty na terenie całego kraju, zarówno w mniejszych ośrodkach jak i w największych polskich salach koncertowych.Już 30 kwietnia aż dwa koncerty we Wrocławiu: zapraszamy na 15:00 oraz 19:00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław! 12 maja zaś koncert w Sali Koncertowej Filharmonii Częstochowskiej.Tego nie można przegapić!Bilety na to wydarzenie oraz pozostałe koncerty polskiej trasy koncertowej Gregorian GRACE dostępne są online:

Kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/baza/10044/Gregorian+Grace/

Biletyna.pl: https://biletyna.pl/koncert/Gregorian-Grace

Eventim.pl: https://www.eventim.pl/artist/gregoriangrace/

Scroll to Top