HARDMADE CITY FESTIVAL


HARDMADE CITY FESTIVAL

– TU MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Odpalamy Hardmade City Festival we Wrocławiu! Od 9 do 11 lipca w Starej Odrze każdy poczuje, że może wszystko, ale nie musi nic! Bądź naprawdę wolny w atmosferze totalnego luzu!

Hardmade Kompanii Piwowarskiej to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo… tęskni za tym samym! Dlatego rusza z nowym formatem festiwalowym – Hardmade City Festival w 5 miastach w Polsce.

Tutaj możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twój wybór, co z nim zrobisz. To będą trzy dni pełne atrakcji, ale też chillu i relaksu, muzyki, warsztatów na żywo oraz okazji, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać.


“W końcu festiwal, który daje wybór. Nie tylko muzyka wieczorem, ale też fajne rzeczy, które możesz robić z ziomkami przez cały weekend. Streetwear market jest mi bardzo bliski, więc na to czekam najbardziej, ale każdy z nas znajdzie coś dla siebie w tych 3 dniach. Jak chcecie to wpadajcie :) mówi InstaBaks, czyli Kamil “Baks” Tomaszewski – jeden z ambasadorów marki.


Piątek – afterHARDwork – możesz słuchać nowych ludzi na speed datingu, ale możesz też posłuchać setów, które przygotują Dj Masllow, Dj Skipless i Dj Konrad L w czasie silent disco. Cicho na pewno nie będzie! W sobotę, noHARDdays – możesz się wyginać, ale nie musisz tylko na parkiecie. Poza mocnym muzycznym lineup’em, który zapewnią Whyba, Humble Buzz i K-roll.,będą też warsztaty Jogi, Glitter Zone i targi Streetwear we współpracy z Bazarem Miejskim. A w niedzielę – SUN&HARD – możesz tańczyć w dzień lub zwolnić tempo po zmierzchu. Od 16:00 Starą Odrę nakręci DJ Duch, a weekend zamkniemy HARDQuizem, w którym możesz coś wygrać… ale nie musisz.

Hardmade City Festival – możesz wszystko, ale nie musisz nic!

Ciesz się wolnością w atmosferze totalnego luzu.

Jak chcesz to wpadaj do Starej Odry.

Szczegóły i rozkład jazdy znajdziesz na: www.hardmade.pl

Scroll to Top