Jazz na dachu

Pierwszy jazzowy koncert na dachu Arkad Wrocławskich. Zapraszamy na Vertigo Summer Jazz Festival!

Vertigo Summer Jazz Festival to niecodzienny projekt koncertowy, w ramach którego przez 31 dni muzycy będą pojawiać się w różnych częściach Wrocławia, rozkochując mieszkańców miasta w nowoorleańskich brzmieniach. W najbliższą środę, 8 lipca o 20:00, artyści zagrają dla publiczności zebranej na dachu Arkad Wrocławskich. Będzie to pierwszy w historii koncert jazzowy zorganizowany w tej przestrzeni.

Na dachu Arkad Wrocławskich wystąpi Anna Malek – jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek jazzowych. U jej boku zagrają: pianista, kompozytor muzyki filmowej i teatralnej – Piotr Dziubek oraz Wojtek Bergander, basista współpracujący na co dzień m.in. z Narodowym Forum Muzyki NFM czy wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol. Artyści zaprezentują kompozycje musicalowe oraz autorskie utwory Anny Malek.

Na miejscu przygotowaliśmy 150 miejsc dla publiczności. Bezpieczeństwo uczestników wydarzenia jest dla nas priorytetem dlatego przestrzeń zostanie odpowiednio przystosowana, aby spełniać wszystkie wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego – mówi Jagoda Najwer, specjalista ds. marketingu w Arkadach Wrocławskich. Mam nadzieję, że dzięki tak oryginalnej lokalizacji jazz będzie długo unosił się nad stolicą Dolnego Śląska – dodaje Jagoda Najwer.

Vertigo Summer Jazz Festival jest współfinansowany ze środków Miasta Wrocław. – Festiwal Vertigo to niecodzienna próba wyjścia z muzyką jazzową do szerokiej publiczności. Dzięki zaangażowaniu w projekt władz miasta oraz licznych partnerów, możemy dotrzeć do wielu ciekawych i nieoczywistych miejsc we Wrocławiu. To również szansa zaprezentowania się dla wspaniałych wrocławskich muzyków. Cieszymy się że w ramach trzeciej edycji będziemy mieli możliwość zorganizowania koncertu na dachu Arkad Wrocławskich – mówi Andrzej Rzeźwicki – organizator Vertigo Summer Jazz Festival

Bilety dostępne są w cenie 30 zł. Można zakupić je online: https://bit.ly/2ChnCwX.

Scroll to Top