Kasia Nosowska otwiera sezon muzyczny !

SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZY 9 LIPCA O GODZINIE 12:00 ????

Katarzyna Nosowska od 25 lat nieustannie zachwyca wrażliwością, charyzmą i poszukiwaniem nowych środków wyrazu. Wokalistka legendarnej grupy Hey od kilku lat stawia na solową karierę. Po lockdownie postanowiła raz jeszcze krzyknąć „Basta!” i otworzyć sezon koncertowy 2020.

Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Kasi Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowego brzmienia jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę. To właśnie syntetyczne brzmienia dominują na ostatniej, siódmej już solowej płycie piosenkarki – Basta.

Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.
Kasia Nosowska nie zatrzymuje się i ponownie uderza w polską scenę muzyczną, wybudzając nas z koncertowej drzemki. Wiosenna przerwa sprawiła, że wszystkich twórców rozsadzają energia i chęć spotkania z publicznością. Znając Nosowską, możemy spodziewać się barwnych, niesamowitych przeżyć na najwyższym artystycznym poziomie.

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu podczas epidemii wirusa SARS-COV-2

 1. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazania swoich danych kontaktowych (adres zamieszkania oraz nr telefonu komórkowego) Organizatorowi.
 2. Administratorem Państwa danych jest Adria Art sp. z o. o. sp. k. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
 3. Wzór oświadczenia dostępny jest pod linkiem: https://adria-art.pl/storage/fm/Dokumenty/Oswiadczenie-o-stanie-zdrowia.pdf Należy je złożyć przy wejściu do obiektu lub na teren wydarzenia.
 4. Osoby odmawiające złożenia oświadczenia nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu; w takim przypadku kwota za bilet nie podlega zwrotowi.
 5. W trakcie wydarzenia:
  • każdy uczestnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren wydarzenia. Preparaty do dezynfekcji będą dostępne na miejscu;
  • w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub przyłbicy, również podczas trwania wydarzenia;
  • ze względu na wymogi związane z procedurami bezpieczeństwa prosimy o przyjście na wydarzenie z czasowym wyprzedzeniem;
  • zalecamy korzystanie z biletów elektronicznych;
  • osoby z widocznymi objawami przeziębienia (duszności, kaszel) nie będą wpuszczane na teren wydarzenia;
  • uczestnicy mogą zajmować na widowni tylko wyznaczone i wskazane miejsca;
  • uczestnicy zobligowani są do utrzymywania dystansu 2 m od innych uczestników;
  • uczestnicy zobligowani są do stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia;
  • podczas wydarzenia nie wolno spożywać żadnych posiłków i napojów;
  • uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

Koncert odbędzie się 31 lipca o godz.20 w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu.

Scroll to Top