Kino Nowe Horyzonty zaprasza

07.2018 Wrocław MFF Nowe Horyzonty Film Festiwal fot.Miłosz Poloch

Dzisiaj 17 czerwca po trzymiesięcznej przerwie, Kino Nowe Horyzonty znów wraca do gry – od rana zapraszamy do bistro, a po południu na pierwsze seanse filmowe. Również dzisiaj oficjalnie wychodzimy z mroków cyfrowego średniowiecza i uruchamiamy świeżą, lekką, przejrzystą i kompatybilną ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi stronę www.

Co w repertuarze?

Jeszcze dziś w Nowych Horyzontach będzie można zobaczyć aż 16 różnych filmów, z czego 6 zostanie pokazanych przedpremierowo. Od środy przez cały weekend zapraszamy m.in. na seanse: Siły ogniaZdrajcyNaszego czasu#tuiterazZawód: kobieciarz oraz polskich przebojów – Sala samobójców. HejterW lesie dziś nie zaśnie nikt.

Oferta dla dzieci

Do repertuaru kina wróci też trzecia część przygód ulubienicy najmłodszych widzów, czyli Basia 3, ponownie będzie można zobaczyć Jakuba, Mimmi i gadające psy i premierowo Klarę Muu! – historię o najdzielniejszej i najbardziej muzykalnej krowie na świecie.

Wydarzenia specjalne

W czerwcu powróci jeden z najpopularniejszych cykli Nowych Horyzontów – „Najlepsze z najgorszych” – w ramach którego prezentujemy perełki kina klasy B. Z okazji ponownego otwarcia zagramy największą porażkę w dziejach kinematografii – Plan 9 z kosmosu (24 czerwca, godz. 20:00). Tego samego dnia polecamy również pokaz przedpremierowy Eastern w reż. Piotra Adamskiego i spotkanie online z twórcami filmu (godz. 19:00). Jeszcze w czerwcu wróci także cykl „Między słowami. Filmowe spotkania psychoanalityczne”; na pierwszy ogień wyświetlimy obsypanego nagrodami Jokera.Pod koniec miesiąca zapraszamy na 20. Tydzień Kina Hiszpańskiego (26 czerwca – 2 lipca), czyli przegląd najnowszych produkcji z Półwyspu Iberyjskiego.

Do zobaczenia w kinie!

Scroll to Top