Klasyka po bandzie – konkurs!

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Karolina Sołomin
Tenor Marcin Pomykała

04.11.2019 Opole – Teatr im. Jana Kochanowskiego, pl. Teatralny 12, Opole

godzina 17:00 i 20:00

Bilety :

tel. 77 441 05 33
e-mail bilety@eskander.pl

Kasa Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu
Kup bilet

https://kulturairozrywka.pl/opole-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/wydarzenie/38364

Czas trwania: 90 min

Bilety dostępne w Kasie Teatru

a także na kulturairozrywka.pl

Polecamy zakup a już dzisiaj staruje u nas konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia ufundowane przez organizatora koncertu opolską firmę Eskander.
Co zrobić aby mieć szansę na zaproszenia sprawa jest prosta napisać z kim pójdziesz na koncert i dlaczego z tą osobą oraz przekonaj nas ze to właśnie do was powinno trafić zaproszenie.. Na wasze odpowiedzi czekamy pod e-mailem: kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 18 października a laureaci zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej 19 października.Aby być na bieżąco z konkursami i informacjami wystarczy polubić nas na fb przy wyborze laureatów będzie to również dodatkowy argument.

Scroll to Top