Konkurs!!!Konkurs!!!Konkurs!!!Szybka edycja bilety na piątek.
Wynik wcześniejszego konkursu.
Miło nam poinformować że z ponad 200 zgłoszeń została wybrana dwójka laureatów jest to pani Karolina P. oraz pan Sławomir Z. prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek e-mailowych. Zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez DTV24 oraz śledzenie naszej strony internetowej i faceboockowej.
Męskie Granie 2022.
Męskie Granie 2022 już 22 lipca i 23 lipca zawita do Wrocławia. Tegoroczna edycja we wrocławskiej odsłonie odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych – Partynice.
Przed Wami… oficjalny line-up!
👉 Piątek:
SCENA GŁÓWNA:
COOL KIDS OF DEATH
FISZ EMADE TWORZYWO
TRIBUTE TO KRZYSZTOF KRAWCZYK
DARIA ZAWIAŁOW
DAWID PODSIADŁO
Piątkowy koncert finałowy będzie można usłyszeć tylko na Męskim Graniu. Specjalnie dla Was Dawid wystąpi z wyjątkowym repertuarem, będącym połączeniem jego największych przebojów oraz dawno niegranych bądź nigdy niewykonanych na żywo utworów 😎
SCENA Ż:
TA UKRAINKA
JAKUB SKORUPA
RUBENS
KACPERCZYK
EABS
COALS
👉 Sobota:
SCENA GŁÓWNA:
KAŚKA SOCHACKA
BITAMINA
RALPH KAMINSKI
ZALEWSKI MTV UNPLUGGED
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2022
SCENA Ż:
OFELIA
ŻURKOWSKI
RESINA PRES. SPEECHLESS
BIBOBIT/OSIECKA + GOŚCIE
TRUPA TRUPA
JAN-RAPOWANIE
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy niesamowitą gratkę: do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia na 22 lipca 2022 na Koncert Męskiego Grania we Wrocławiu. Zadanie konkursowe brzmi: Którą z dotychczasowych tras Męskiego Grania uważasz za najlepszą. Kogo chciałbyś zobaczyć na MG 2023 . Liczymy na kreatywność. Odpowiedzi należy wysyłać na adres:
kunicki.dtv24@gmail.com do 20 lipca 2022 do godziny 23.59.59. Zwycięzcy zostaną o wygranej powiadomieni e-mailem do 21 lipca 2022 a bilety zostaną wysłane e-mailem . Fundatorem biletów w konkursie jest Żywiec sponsor Męskiego Grania.

Scroll to Top