Konkurs ! Zdobądź Złoty Bilet na Męskie Granie !

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy niesamowitą gratkę: do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia na piątek 11 sierpnia 2023 na Koncert Męskiego Grania we Wrocławiu. Zadanie konkursowe brzmi: Którą z dotychczasowych tras Męskiego Grania uważasz za najlepszą. Kogo chciałbyś zobaczyć na MG 2024 . Liczymy na kreatywność. Odpowiedzi należy wysyłać na adres kunicki.dtv24@gmail.com do 28 lipca 2023 . Zwycięzcy zostaną o wygranej powiadomieni e-mailem do 29 lipca a bilety zostaną wysłane e-mailem . Fundatorem biletów w konkursie jest Żywiec sponsor Męskiego Grania.

Jeżeli nie uda wam się wygrać w konkursie to polecamy tegoroczną akcje marki Żywiec.

Złoty Bilet
Przed nami 14. edycja trasy festiwalowej Męskie Granie, w którą wyrusza też specjalny kamper. Z myślą o miłośnikach projektu realizowane będą w nim różne aktywności, zachęcające do „Cho na Ż”. Odwiedzając kampera będzie można również zdobyć „Złoty Bilet”, czyli dożywotnią wejściówkę na Męskie Granie.

12 czerwca wystartował konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można wygrać coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. Konkurs potrwa do końca sierpnia, a „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

Scroll to Top