Letnie brzmienia we Wrocławiu

MROZU, Zalewski śpiewa Niemena, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, Natalia Przybysz oraz projekt specjalny BABIE LATO na czele Letnich Brzmień 2023 we Wrocławiu. Nadchodzi lato muzycznych emocji!  

Wakacyjna trasa koncertowa z najlepszą polską muzyką już po raz czwarty wyruszy latem w muzyczną podróż. Dwudniowy festiwal Letnie Brzmienia odbędzie się na Torze Partynice we Wrocławiu 18 i 19 sierpnia. Line-up wypełniają solowe koncerty popularnych twórców i premierowy projekt specjalny – BABIE LATO. Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.  

W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. W centrum twojego codziennego życia na te dwa dni stworzymy taneczny świat dla ciebie i twoich bliskich. Poczuj moc muzyki – z sobą, wśród przyjaciół – tak jak lubisz najbardziej. O letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje na Torze Partynice we Wrocławiu zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.  

W line-upie Letnich Brzmień we Wrocławiu pojawiają się ich weteran – MROZU, dla którego ten cykl to „nie tylko koncerty, lecz także spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny oraz człowiek orkiestra Zalewski, tym razem z projektem „Zalewski śpiewa Niemena”, w którym bierze na warsztat ponadczasową twórczość Czesława Niemena. Na scenie obok Zalewskiego wystąpią również siostry Paulina i Natalia Przybysz. Do programu Letnich Brzmień dołączają też słynący z inspirujących współprac Vito Bambino, którego album „Poczekalnia” ukaże się z końcem kwietnia oraz niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska.  

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki: Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky.  

– Wakacje wypełnimy muzycznym BABIM LATEM, w którym jest miejsce na subtelną czułość i zahartowaną, bezkompromisową kobiecość. Przez muzykę opowiemy o tym, jaka jest dla nas współczesna kobieta i jak czerpać z siły, którą posiada – podkreśla Natalia Kukulska. Imprezowe, energetyczne kawałki ze światowego repertuaru są utrzymane w letnim klimacie, będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R’n’B i soulu.  

Do line-upu Letnich Brzmień we Wrocławiu dołączają także wulkany energii bracia Kacperczyk oraz szturmem zdobywające uznanie Zalia i Paula Roma. Do świata R’n’B zaprosi Rosalie., a funkowo pobuja Bartek Królik. W piękny nastrój wprowadzą publiczność znana z Domowych Melodii jucho oraz pięknie śpiewająca o miłości i siostrzeństwie Natalia Przybysz. Pop inspirowany latami 90. Zaprezentuje natomiast ARS LATRANS Orchestra. W połowie kwietnia publiczność Letnich Brzmień pozna pełny muzyczny repertuar.  

Harmonogram Letnich Brzmień 2023 – Wrocław: 

Wrocław / 18–19.08.2023 / Tor Partynice   

MROZU, Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, Natalia Przybysz, jucho, Rosalie., Smolik // Kev Fox, Zalia, ARS LATRANS Orchestra, Bartek Królik, Paula Roma 

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji  

Letnie Brzmienia 2023 w festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze – Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.  

Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, tuWroclaw.com, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.  

KARNETY:   

299 zł – REGULAR dostępne do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów   

359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00)  

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.  

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.  

Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy: www.goodtaste.pl/regulamin i www.letniebrzmienia.pl.   

Media społecznościowe:    
  
 www.facebook.com/letniebrzmienia   
 www.instagram.com/letniebrzmienia   
www.youtube.com/@letniebrzmienia-polska-muzyka   

Scroll to Top