Moscow City Ballet – Konkurs

Występy Moscow City Ballet charakteryzują olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wzruszeń i emocji wzbudzanych przez Moscow City Ballet nie da się opisać – trzeba ich doświadczyć! W ostatnich latach przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 300 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent artystyczny tancerzy i profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów artystów w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet.


Założyciel Moscow City Ballet, Victor Smirnov – Golovanov powiedział kiedyś: „To we mnie mieszkają wszyscy bohaterowie baletów; to ja jestem Klarą, Księciem, Królem Myszy… To wszystko żyje we mnie…” Być może to jest tajemnica ich ogromnego, międzynarodowego sukcesu.
Bilety do nabycia na stronie abilet.pl,kupbilecik.pl, ebilet.pl oraz w sieci Media Markt a na opolski występ również w sklepie Ragtime na ul.1 Maja 19 oraz Księgarni Niebieski Kredens przy ul.Książąt Opolskim 1-3.Polecamy zakup a już dzisiaj staruje unas konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia ufundowane przez organizatora koncertu Polska Press Sp. z o.o..
Co zrobić aby mieć szansę na zaproszenia sprawa jest prosta napisać z kim pójdziesz na koncert i dlaczego z tą osobą oraz który z baletów jaki oglądałeś / oglądałaś do tej pory wywarł na tobie niezapomniane wrażenie. Na wasze odpowiedzi czekamy pod e-mailem: kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 15 października a laureaci zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej 16 października.Aby być na bieżąco z konkursami i informacjami wystarczy polubić nas na fb przy wyborze laureatów będzie to również dodatkowy argument.

Scroll to Top