(Nie)znajomi już w kinach

Dziś w Cinema City we Wroclavii odbyła się premiera polskiego filmu ( Nie)znajomi w reżyserii Tadeusz Śliwy / Ucho Prezesa/ z udziałem Aleksandry Domańskiej i Wojciecha Żoładkowicza.

Galeria kliknij w obrazek >

Fabuła w (Nie)znajomych jest prosta. Na kolacji mają spotkać się cztery pary, ostatecznie jednak przychodzą trzy plus jeden mężczyzna bez towarzystwa. Przy stole siadają: Anna (Maja Ostaszewska) i Grzegorz (Łukasz Simlat), Tomek (Tomasz Kot) i Ewa (Kasia Smutniak), Ola (Aleksandra Domańska) i Czarek (Michał Żurawki) oraz Wojtek (Wojciech Żołądkowicz). Po przypadkowym odczytaniu na głos śmiesznego SMS-a jednego z nich ,Ola wpada na pomysł, aby tego wieczoru wszyscy czytali na głos swoje wiadomości oraz odbierali telefony na głośnomówiącym. Przyjaciele początkowo się wzbraniają, ale ostatecznie każdy daje się wkręcić zabawę. I tak właśnie zaczyna się pasmo pomyłek, sekretów, wstydu i wielkich kłótni.
Oglądanie w sali VIP to czysta przyjemność. Wygoda i świetny catering.Ale naprawdę dobry okazał się film. I chociaż scenariusz został oparty na “Miło się klamie w dobrym towarzystwie” to polskie realia wpisują się doskonale w fabułę. Doskonała obsada dobry, prosty, wciągający scenariusz. Polecam.

Scroll to Top