NOWY HOTEL NA OSTROWIU TUMSKIM THE BRIDGE

Grupa Accor rozwija w Polsce nową markę pięciogwiazdkowych hoteli butikowych – MGallery Hotel Collection. W marcu 2019 roku do kolekcji zachwycających obiektów dołączył Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery, a w sierpniu pierwszych gości przywitał The Bridge Wroclaw MGallery. Łącząc najwyższy standard usług ze światem rytuałów, fascynujących historii i autorskich pomysłów, marka oferuje zupełnie nową jakość w segmencie hoteli luksusowych.

https://www.accorhotels.com/B1Z1

THE BRIDGE WROCLAW MGALLERY – POŁĄCZENIE WSPÓŁCZESNEJ ATMOSFERY MIASTA I MISTYCZNEGO DZIEDZICTWA WYSPY

Od sierpnia 2019 roku MGallery zaprasza gości do Wrocławia. The Bridge Wroclaw MGallery oferuje 184 pokoje (w tym 17 apartamentów), industrialną restaurację Craft z imponującą otwartą kuchnią i autorskimi potrawami oraz Craft Bar z oryginalnymi koktajlami. Hotel dysponuje niezrównanym widokiem z tarasu, salami konferencyjnymi, garażem podziemnym, wspaniałym ogrodem pełnym ziół oraz dostępem do rzeki.

https://www.accorhotels.com/B1Z1

Zainspirowany historią zabytkowego miasta, obiekt został wybudowany w najstarszej dzielnicy metropolii. Uznawany za oazę ciszy Ostrów Tumski, mieszczący się dawniej na wyspie, dziś jest integralną częścią miasta, w której można zregenerować się po intensywnym dniu. Nowoczesną bryłę hotelu tworzą surowe materiały – kamień, żelazo czy beton – które dzięki współczesnemu wzornictwu doskonale współgrają z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury. Mistyczną atmosferę The Bridge podkreślają elementy wystroju nawiązujące do symboliki Ostrowa Tumskiego. We wnętrzach króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a wyjątkowy klimat tworzą strzeliste okna, wypełniające pomieszczenia naturalnym światłem.

https://www.accorhotels.com/B1Z1

O MGALLERY HOTEL COLLECTION

MGallery to miejsce, gdzie goście przeżywają i dzielą się fascynującymi historiami. Każdy ze 100 zlokalizowanych na całym świecie hoteli butikowych MGallery ma niepowtarzalną historię do opowiedzenia, inspirowaną miejscem, w którym się znajduje. Od zaprojektowanego na zamówienie designu, przez zmysłowe połączenia, po ofertę wellness uwzględniającą w szczególności potrzeby kobiet – MGallery umożliwiają swoim gościom odkrywanie tego, co najlepsze na świecie. Pobyt w eleganckich, przemyślanych i zdecydowanie wyjątkowych hotelach MGallery jest dla gości inspirujący i wzbogacający. Do najbardziej znanych adresów w tej kolekcji należą: Molitor Paris, INK Hotel Amsterdam, Queens Hotel Cheltenham w Anglii, Santa Teresa Hotel Rio de Janeiro, Hotel Lindrum Melbourne w Australii, Muse Bangkok Langsuan w Tajlandii i Hotel des Arts Saigon w Wietnamie.

MGallery jest częścią grupy Accor, światowego lidera w dziedzinie podróży i stylu życia, która zaprasza gości do odkrywania wyjątkowych doznań w ponad 4800 hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i rezydencjach, a także w ponad 10 000 najlepszych prywatnych rezydencjach na całym świecie.

Scroll to Top