Pezet i goście zakończą we Wrocławiu tegoroczną trasę Clouds Fest sponsored by GLO™

Ostatni koncert tegorocznej trasy Clouds Fest sponsored by GLO™ już 30 października we Wrocławiu. W Hali Stulecia wystąpi Pezet i wyjątkowi goście Kayah, JIMEK, Gruby Mielzky, Onar i Natalia Szroeder. 

Clouds Fest sponsored by GLO™ to podniebny festiwal, na którym  najlepsi polscy artyści występowali prosto z balonu unoszącego się nad ziemią. Podczas czterech przystanków w największych miastach w Polsce zagrali Płomień 81, Gruby Mielzky, Rosalie. i Natalia Szroeder. W ramach festiwalu utwory artystów zyskały nowe aranżacje, stworzone przez producentów z wytwórni 2020 label.   

Finał trasy odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Na ostatnim w tym roku koncercie wystąpi Pezet. Artyście będą towarzyszyć wyjątkowi goście. Na scenie wystąpią znani z poprzednich przystanków festiwalu Onar, Natalia Szroeder i Gruby Mielzky. Gościem specjalnym będzie również Kayah, która wspólnie z raperem wykona utwór “Nisko jest niebo” oraz JIMEK, ceniony producent i kompozytor.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalna festiwalowa strefa, w której fani muzyki będą mogli stworzyć spersonalizowaną koszulkę tie-dye czy zrobić sobie zdjęcie w chmurach.

Koncert startuje 30 października o godzinie 20:30 – wszystkie wejściówki zostały już rozdane. Cały koncert można również obejrzeć dzięki bezpośredniej internetowej transmisji na Facebooku 2020.label pod adresem: https://www.facebook.com/events/1105813053556301/.

Organizatorem Clouds Fest jest Revolume. Za produkcję eventu oraz koncepcję kreatywną odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT. 

Scroll to Top