Przebojowe Opole w Polsacie

30 czerwca na kultowej scenie Amfiteatru Opolskiego zabrzmiały największe przeboje Krzysztofa Cugowskiego z okazji jubileuszu   50 lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego ze specjalnym udziałem Edyty Górniak oraz Ryszarda Rynkowskiego:

Krzysztof Cugowski to współtwórca zespołu Budka Suflera, zdobywca muzycznych szczytów, atomowe gardło rock’n’rolla, charyzmatyczny wokalista, którego głosu nie da się zapomnieć.

W tym roku Krzysztof Cugowski świętuje 50 – lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaprasił  publiczność na swój jubileuszowy koncert w opolskim amfiteatrze.

Podczas koncertu wystąpili znakomici goście, którzy zaśpiewali w duecie z Krzysztofem Cugowskim. Na scenie pojawiła się Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabrakło również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza.

Całość w oprawie muzycznej Zespołu Mistrzów, złożonego z doskonałych muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. Na gitarze zagrał Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak.

Koncert poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadał  Kabaret Nowaki.

 

 

Scroll to Top