Rusza telewizja festiwalowa 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Telewizja festiwalowa 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej rusza w piątek, 20 marca. Kolejne odcinki będzie można oglądać w mediach społecznościowych codziennie przez dziesięć dni.  

41. Przegląd Piosenki Aktorskiej miał się odbyć w dniach 20-29 marca. Został odwołany, ale organizatorzy zapowiadają dokończenie konkursu piosenki i spektakli off w najbliższym możliwym terminie. Tymczasem rozpoczynamy codzienne transmisje telewizji festiwalowej. 

Od 20 do 29 marca, codziennie o godzinie 19, zapraszamy przed monitory domowych komputerów, ekrany tabletów i telefonów komórkowych. Konrad Imiela, szef Capitolu, dyrektor artystyczny PPA w latach 2006-2014, i Cezary Studniak, obecny dyrektor artystyczny, poprowadzą kilkunastominutowy show online z udziałem artystów, zaproszonych na festiwal.
Każdy ze swojej kuchni – w myśl zasady #zostanwdomu.

Kolejne odcinki mają nawiązywać do planowanego programu festiwalu – będzie można obejrzeć nagrane w domach artystów minirecitale, krótkie rozmowy i wypowiedzi.

Pierwszego dnia, 20 marca, możemy się spodziewać materiału o “Innych ludziach” w reż. Grzegorza Jarzyny z TR Warszawa, o “Przybyszu” w reż. Wojciecha Kościelniaka z Teatru Collegium Nobilium i o Teatrze Improkracja, ktory wspólnie z laureatami Grand Prix PPA – Justyną Szafran, Arturem Caturianem i Mikołajem Woubishetem miał wypełnić pierwszy wieczór w klubie festiwalowym. Sobota, 21 marca, będzie opowieścią o Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki. 

Telewizję festiwalową można będzie oglądać w mediach społecznościowych PPA, czyli na Facebooku https://www.facebook.com/ppawroclaw
Instagramie https://www.instagram.com/teatrcapitol/
YouTube https://www.youtube.com/channel/UCKrjBOp1W8LzO1…
i na stronie www.ppa.wroclaw.pl

Zostańcie w domu i bądźcie z nami!
Scroll to Top