Skin Hunter na deskach teatrów USA i Meksyku

To nie Prima Aprilis !

Tylko u nas dzisiejsze zdjęcia zespołu Teatru Polskiego, który wyjechał do Stanów Zjednoczonych i Meksyku i wysyła nam / czyli DTV24 Grupa / zdjęcia. W spektaklu Skin Hunter występują: Katarzyna Baran, Daniela Komędera-Miśkiewicz, Mikołaj Karczewski i Piotr Staniek.

Piszą nam :

Już dziś w Jersey City Theater Center (Jersey City, USA) o godz. 19:30 czasu lokalnego pierwszy spektakl “Skin Hunger” w reż. Joe Altera podczas zagranicznego tournée po USA i Meksyku.

Kolejne spektakle gramy:

7, 8 kwietnia 2023 o godz. 19:30 w The Prebys Theater San Diego State University (San Diego, USA) 14, 15 kwietnia 2023 o godz. 19:00 w Centro Cultural Tijuana (Tijuana, Meksyk) .

Spektakl, zrealizowany w koprodukcji Teatru Polskiego we Wrocławiu i Fundacji ArtTrakcja, wyreżyserowany został przez amerykańskiego tancerza, choreografa i pedagoga tańca współczesnego – Joe Altera. Współorganizatorem jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu własnego „Zamówienia choreograficzne 2021”, finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Międzynarodowe tournée spektaklu SKIN HUNGER. Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura inspirująca. Spektakl jest częścią programu Wiosna Kultury Polskiej w Zachodnich Stanach Zjednoczonych, wspieranego przez Konsulat Generalny RP w Los Angeles. Partnerzy wyjazdu: San Diego State University (zagraniczny partner strategiczny), Fundacja ArtTrakcja, Instytut Polski w Nowym Yorku/ Polish Cultural Institute New York, Konsulat Generalny RP w Los Angeles, Ambasada RP w Meksyku.

Życzymy powodzenia, trzymamy kciuki !

Scroll to Top