Teatr Piasku – Królowa Śniegu – Konkurs !!!

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY KRÓLOWA ŚNIEGU

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść.

Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku.

Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

Bilety dostępne na www.teatrpiasku.pl

Konkurs!!!!!Konkurs!!!!!Konkurs!!!!!
Mamy dla was 3 podwójne bilety na Teatr Piasku Tetiany Galitsyny który już 4 marca 2020 roku w Filharmonii Opolskiej o godzinie 16.30 i 18.30
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2401429930128324/
Mamy dla was kolejny tym roku konkurs w którym do wygrania są cztery podwójne zaproszenia. Aby mieć szanse na wygraną napisz nam jaki program wygrała Tetiana Galitsyna i kogo zabrałbyś/zabrałbyś na spektakl. Odpowiedzi należy wysyłać na adres kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 2 marca zwycięzcy zostaną o wygranej poinformowani już 3 marca a bilety zostaną wysłane e-mailem. Dodatkowym argumentem będzie polubienie profilu DTV24 oraz organizatora koncertu i fundatora zaproszeń firmy Galitsyna Art Group Sp. z o.o.. Jeżeli nie uda Wam się wygrać, to bilety cały czas są w sprzedaży warto również śledzić naszą stronę ,bo już niebawem kolejne konkursy i szansa na bilety.

Scroll to Top