Kwiat Jabłoni rusza w jesienną trasę koncertową

Kwiat Jabłoni 08.11.2023 Hala Stulecia
Jesienią 2023 roku Kwiat Jabłoni rusza w pierwszą halową trasę koncertową!

Kilka słów od nich:
“Kochani, następnej jesieni odbędzie się nasza jedyna trasa w Polsce w 2023. Szykujemy dla Was trzeci album i bardzo chcemy, żebyście mogli usłyszeć go na żywo. To będą nasze pierwsze koncerty w halach” – w liście do fanów piszą Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.
Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Jak dotąd mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, kolejny album „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutował na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokrył się platyną. W 2022 roku we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego powstała płyta „Kwiat Jabłoni i goście: Wolne Serca” zawierająca 10 coverów, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności. Zespół w 2022 roku tworzył również wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra.
Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Zespół współpracował m.in. z T. Love, Ralphem Kaminskim, Julią Pietruchą, Miuoshem czy sanah. Ostatnie nagranie to współpraca ze Skubasem w utworze „Zaraz się zacznie” o skutkach konsumpcjonizmu i egoistycznej chęci posiadania.
Bilety w sprzedaży od 28 XI
Zapraszamy w imieniu Organizatora firmy Good Taste Production
Kup bilet na:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/kwiat-jabloni?partner=halastulecia&city=Wroc%C5%82aw&fbclid=IwAR2-yCAuZJli3hwN5p28K-esA36kyCX4UfqLhO0NATnndW5T9Ma2AD0AVS4
https://www.eventim.pl/campaign/gtp/?fbclid=IwAR31TWSgqOV_jq1LnLaKa8jfQ8RKjHl8ZKrkjVf3aV0MVP3o1_boXBYpG1I
Wszelkie szczegóły na profilu FB zespołu: https://www.facebook.com/kwiatjabloni

Scroll to Top