ICH TROJE W OPOLU

ICH TROJE W OPOLU – 35 LAT MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO NA SCENIE
Amfiteatr Tysiąclecia w Opolu – Opole
8 września 2023 godz.20:30
Bilety:https://www.kupbilecik.pl/imprezy/92614/Opole/Ich+Troje/?fbclid=IwAR3FB4Pw9xzpDqLzoZ3_BwD0_gipPYClOviXaCjNfnH5BSVacjMh4DhsJw4

Dokładnie 5 lat temu Opole świętowało z Michałem przy wypełnionym po brzegi amfiteatrze 30 lat na scenie.
Kolejne 5 lat minęło i wracamy do Opola. W pełnym składzie Ich Troje w najlepszym wydaniu!
Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi – charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry – Jacka i Ani Świątczak . Zespół przez 28 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali ponad 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników – na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej! Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak “Powiedz”, “A wszystko to…”, “Zawsze z Tobą chciałbym być”, “Wypijmy za to!”, “Babski Świat”, “Keine Grenzen”, a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. Nie możecie tego przegapić!
Dzieci do lat 6 i opiekunowie osób niepełnosprawnych wchodzą za darmo o ile nie zajmują dodatkowego miejsca.
Przypominamy, że pierwszy rząd niekoniecznie jest najlepszym!
BILETY SPONSOR PACKAGE – Posiadacze biletów Sponsor otrzymują najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystami i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma zaproszenie na spotkanie z zespołem dzień wcześniej 7-go września w jednym z klubów w Opolu. W cenie kolacja i napoje alkoholowe.
BILETY VIP BACKSTAGE PASS Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Wszyscy otrzymają również własnoręcznie podpisany okolicznościowy plakat zespołu.
*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. **Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Scroll to Top