Konkurs „Księgowi w czasie pandemii”


SZYBKI KONKURS FOTOGRAFICZNO-FILMOWY “Księgowi w czasie pandemii”
Zrób zdjęcie, nakręć minutowy film – może być komórką… Jak księgowi odnajdują się w czasie zarazy. Zaistniej na łamach, zwycięzcy otrzymają nagrody!
Nie czekaj! To my czekamy na Ciebie – do 5 czerwca!
https://skwp.pl/aktualnosc/4062/

Szanowni Państwo,

Zbliża się Dzień Księgowego. W tym roku będziemy świętować nieco inaczej. Jak? Na bezpieczną odległość…
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Księgowi w czasie pandemii”. Czekamy na filmy i zdjęcia, ilustrujące Waszą pracę w czasie pandemii.
Pracujesz w nocy, bo w dzień odrabiasz lekcje z dzieckiem? Pijesz kawę z koleżanką z pracy przez Internet? Robisz obiad słuchając podcastów podatkowych? Tęsknisz za szelestem papierowych dokumentów księgowych? A może brakuje Ci osobistego kontaktu z organami skarbowymi? A może właśnie teraz odczuwasz, że jesteś bardziej niż zwykle potrzebna swemu pracodawcy? A może jesteś pracodawcą i widzisz jak pracują Twoi księgowi?
Jeżeli tak – ten konkurs jest dla Ciebie.
Prosimy o przesyłanie do SKwP filmów lub zdjęć pokazujących, jak radzicie sobie w czasie pandemii – zdalnie lub w biurze. Liczy się humor i kreatywność. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone bonami na szkolenia online, a także będą zamieszczane w naszych mediach: w Świecie Księgowych, na stronach internetowych i na portalach społecznościowych.
Zostań gwiazdą polskiej rachunkowości i wygraj cenne nagrody.
Zapraszamy!

Scroll to Top