Podróżuj z nami wirtualnie Przewodnicy bez granic


Epidemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich na wielu różnych płaszczyznach. Branża turystyczna była jedną z pierwszych, która wyjątkowo silnie ucierpiała w wyniku zaistniałej sytuacji dlatego też grupa polskich przewodników zamiast poddać się postanowiła wyjść ze strefy komfortu, połączyć siły i wymyślić się na nowo. Tak powstała nowatorska inicjatywa : PRZEWODNICY BEZ GRANIC.  

Polscy przewodnicy łącząc się międzynarodowo stworzyli platformę, która ma za zadanie tworzyć alternatywne sposoby zdobywania środków do życia przez przewodników, a podróżnikom dać możliwość  odkrywania  świata na różne sposoby: zarówno w tej wirtualnej, jak i realnej przestrzeni. 

KORZYŚCI DLA TURYSTÓW

Portal www.przewodnicybezgranic.pl staje się wyjątkową skarbnicą wiedzy tworzoną przez przewodników dla podróżników. Przygotowując wakacje, często spędzamy wiele dni przekopując zasoby internetu w poszukiwaniu informacji i nigdy do końca nie możemy być pewni, czy nadal są one aktualne. Po raz pierwszy powstaje przestrzeń, gdzie w jednym miejscu znajdziecie kontakt do rekomendowanych i sprawdzonych polskich przewodników z całego świata. Znajdziecie tu  między polecane filmy,  książki, muzykę  po które warto sięgnąć przed wyjazdem lub w ramach wspomnień po powrocie.  Są tam też dodawane praktyczne wskazówki dotyczące noclegów czy restauracji w których poczujecie prawdziwy smak odległych krajów. Takie informacje to prawdziwy skarb dla każdego podróżnika. 

KORZYŚCI DLA PRZEWODNIKÓW

Na platformie nasi rodacy stworzyli internetowy sklep, w którym wszyscy przewodnicy mogą sprzedawać swoją unikatową wiedzę w postaci QUIZÓW  oraz oferować zwiedzanie on-line Zobacz na przykład wirtualny spacer po Havanie https://przewodnicybezgranic.pl/produkt/wirtualny-spacer-po-hawanie/

Od września na swoim profilu Facebookowym organizują tygodnie tematyczne z bardzo ciekawą ramówką (muzyka, smaki świata, filmy…) i wywiadami z przewodnikami z różnych zakątków świata . 

Polecamy! https://www.facebook.com/przewodnicybezgranic 

Nagrali już sporo materiału video,  oto 2 wybrane klipy to:

https://www.youtube.com/watch?v=fkWnvWef7lU

Scroll to Top