WIZZ AIR ŚWIĘTUJE WE WROCŁAWIU

POWIEDZ TAK LETNIM WAKACJOM!

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie świętuje na lotnisku we Wrocławiu jubileusz. Już 2 miliony pasażerów odleciało linią WizzAir z Portu Lotniczego Wrocław. 2-milionowa pasażerka podróżowała z WIZZ z Wrocławia do Charkowa na Ukrainie. Pierwszy lot z Wrocławia odbył się w 2006 roku i od tego czasu łącznie ponad 4 miliony pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air z wrocławskiej siatki połączeń. 2 miliony pasażerów wyruszyło w podróż z WIZZ z Wrocławia i niemal 2 miliony pasażerów przyleciało do stolicy Dolnego Śląska korzystając z połączeń WizzAir.

Obecnie, w ramach kampanii POWIEDZ TAK LETNIM WAKACJOM, oferta WIZZ została rozszerzona o kolejne atrakcyjne kierunki z Wrocławia, takie jak: Split w Chorwacji, Bourgas nad Morzem Czarnym, Larnaka na Cyprze, Kutaisi w Gruzji, Bari we Włoszech, Odessa na Ukrainie i Reykjavik na Islandii i wiele więcej.

Bilety na wszystkie wakacyjne połączenia można zarezerwować już teraz na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w 2004 roku. Od tego czasu linia stale rozwija siatkę połączeń i obecnie oferuje ponad 200 tras z dziesięciu polskich lotnisk. Wizz Air jest stale zaangażowany na polskim rynku jak również wpływa na rozwój polskiej gospodarki i stymuluje rynek pracy w branży lotniczej i turystycznej. Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Dodając WIZZ Flex do rezerwacji, pasażerowie mogą być pewni, że jeśli zmienią się okoliczności lub po prostu zechcą podróżować w innym terminie lub do innego miejsca docelowego, mogą zmienić rezerwację na dowolnie wybrany lot WIZZ. Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze, które należy wypełnić przed podróżą.

Niezmiernie nam miło świętować dziś wspólnie z przewoźnikiem WizzAir powitanie jubileuszowego pasażera. Tym bardziej, że dzieje się to u progu wakacji, kiedy ruch na wrocławskim lotnisku nareszcie jest zauważalnie wzmożony. Bogata oferta połączeń na południe Europy, w tym m.in. do Splitu, Burgas, Larnaki czy do Bari przyciąga spragnionych wypoczynku mieszkańców Wrocławia i regionu – powiedział Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: – Dzisiaj z radością świętujemy ten wyjątkowy kamień milowy w Porcie Lotniczym Wrocław. Dotychczas ponad 2 mln pasażerów wyruszyło z Wrocławia z WIZZ. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą współpracę z władzami Portu jak również ofertę dla osób podróżujących z Dolnego Śląska. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!

Scroll to Top