12 Tenorów we Wrocławiu i Opolu

⚠‼UWAGA!!! INFORMUJEMY⚠‼
W związku z zarządzeniem Premiera i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, mając na względzie Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, z przykrością informujemy, że koncert 12 Tenors zaplanowany na 15 kwietnia 2020r. we Wrocławiu zostaje odwołany.
Informujemy, że zwrotu biletów na koncert można dokonywać w punktach ich zakupu.
—————————————————–
Wydarzenie przenosimy na wiosnę 2021r.

THE 12 TENORS – światowa grupa artystów w międzynarodowym tournée. Wielkie muzyczne show ponownie w Polsce!
 
Dwanaście wyjątkowych głosów już od dwunastu lat rozgrzewa dusze, raduje ucho i cieszy oko wspaniałym widowiskiem oraz unikalnym wykonaniem największych przebojów muzyki operowej, ale przede wszystkim muzyki pop i rock. Uwodzą publiczność nie tylko wspaniale brzmiącymi głosami, ale także urokiem osobistym, niebywałym poczuciem humoru. Śpiewają, tańczą, wzruszają i porywają publiczność swoją wokalną maestrią oraz chwytają za serca szczególnie damską część publiczności. Przyjdź i poznaj THE 12 TENORS na żywo podczas ich jubileuszowej trasy!
 
Usłyszymy nowy repertuar oraz zobaczymy nową scenografię przygotowaną z pasją i energią, jakiej oczekują  fani. Podczas koncertu artyści wykonają aranżacje najbardziej znanych i najpiękniejszych arii operowych, ballad oraz współczesnych utworów, które stały się niezapomnianymi klasykami popu i rocka. Wokalistom towarzyszyć będą światowej klasy muzycy i wyjątkowa oprawa wizualna widowiska.
 
THE 12 TENORS nie tylko śpiewają, ale także ujmują swoimi popisami tanecznymi podczas koncertów na całym świecie – w Chinach, Japonii, Korei Południowej i w Europie! Podczas występu tenorzy wykonają  największe hity m.in.: Michaela Jacksona, Beatlesów, Queen, Leonarda Cohena, Bryana Adamsa, Eltona Johna, Prince, Bon Jovi czy Robbie Williamsa.
 
THE 12 TENORS to dwanaście wyjątkowych głosów i artystycznych osobowości. Dwunastu przystojnych i czarujących mężczyzn, którzy wspólnie tworzą wyjątkowe, ponad dwugodzinne muzyczne show!

Wielkie muzyczne show w Wrocławiu już 15 kwietnia! Wielkie muzyczne show wraca do Opola! Już 17 kwietnia !
12 znakomitych wokalistów ????, 2 godziny energetycznego show i ponad 20 największych przebojów muzyki poważnej i rozrywkowej!


BILETY do nabycia:
????kupbilecik — bit.ly/wroclaw_kb
????ebilet — bit.ly/12_tenors_e
????abilet — bit.ly/wroclaw_abilet
????sieć sklepów Media Markt
????punkty stacjonarne powyższych bileterii

Przyjdź i poznaj THE 12 TENORS na żywo podczas ich jubileuszowej trasy!

Scroll to Top